سفیر ایران در سوریه: اسراییل پاسخ مناسب را در زمان و مکان مناسب خواهد گرفت + فیلم

سفیر ایران در سوریه: اسراییل پاسخ مناسب را در زمان و مکان مناسب خواهد گرفت + فیلم

حسین اکبری سفیر ایران در سوریه با بیان اینکه اقدام رژیم صهیونیستی یک جنایت و نقض قوانین بین المللی و کنوانسیون 1961 است، افزود: جمهوری اسلامی ایران پاسخ جنایتی که رژیم صهیونیستی مرتکب شده است را به همان نسبت خواهد داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو؛ حسین اکبری، سفیر ایران در سوریه در تشریح آخرین جزییات از حادثه حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به ساختمان سفارت ایران در سوریه و شهادت سردار محمدرضا زاهدی و همراهان او اظهار کرد: ایران پاسخ مناسب را در زمان و مکان مناسب خواهد داد. 

وی با بیان اینکه اقدام رژیم صهیونیستی یک جنایت و نقض قوانین بین المللی و کنوانسیون 1961 است، افزود: جمهوری اسلامی ایران پاسخ جنایتی که رژیم صهیونیستی مرتکب شده است را به همان نسبت خواهد داد.

سفیر ایران در سوریه ادامه داد: رژیم صهیونیستی با هواپیمای F35 از بالای منطقه جولان اشغالی با شش موشک منزل سفیر و کنسول گری ایران را هدف قرار داد.

حسینی همچنین گفت: برای اولین بار است که رژیم صهیونیستی به خودش اجازه می دهد که یک ساختمان رسمی سفارت جمهوری اسلامی ایران که پرچم جمهوری اسلامی بر بالای آن برافراشته بود را مورد هجوم قرار دهد.

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سفیر ایران در سوریه: اسراییل پاسخ مناسب را در زمان و مکان مناسب خواهد گرفت + فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سفیر ایران در سوریه: اسراییل پاسخ مناسب را در زمان و مکان مناسب خواهد گرفت + فیلم"، کلیک کنید.