سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور؛

سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

به گزارش خبرنگارسیاست خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو، سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام دقایقی قبل با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

به گزارش اکسیبو، فرآیند ثبت نام نهایی هر داوطلب شرکت در انتخابات ریاست جمهوری بین 45 دقیقه تا یک ساعت به طول میانجامد و پس از آن داوطلبین فرصت دارند که در زمان 5 دقیقه به ارایه برنامه های خود در جمع خبرنگاران بپردازند.

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد"، کلیک کنید.