سرمربی اسبق استقلال مفسر یورو ۲۰۲۴ می‌شود

سرمربی اسبق استقلال مفسر یورو ۲۰۲۴ می‌شود

آفتاب‌‌نیوز :

وینفرد شفر سرمربی آلمانی اسبق استقلال که از اوایل پاییز ۹۶ تا اواسط بهار ۹۸ هدایت آبی‌پوشان را برعهده داشت و با این تیم در بهار ۹۷ به مقام قهرمانی رقابت‌های جام حذفی نیز دست پیدا کرد، احتمالاً طی روز‌های آتی با یک سمت جدید در رسانه‌ها حاضر خواهد شد. شفر علاوه بر مربیگری، سابقه حضور در شبکه‌های مختلف تلویزیونی به عنوان مفسر را هم دارد و طی ۱۵ سال گذشته بار‌ها چنین کاری را انجام داده است.

ظاهرا تلویزیون سوئیس که تمام دیدار‌های یورو ۲۰۲۴ را به صورت زنده پخش می‌کند از شفر برای یک همکاری مجدد دعوت به عمل آورده و احتمال دارد سرمربی اسبق استقلال به عنوان مفسر وظیفه تحلیل تعدادی از بازی‌های جام ملت‌های اروپا را در این شبکه بر عهده بگیرد. شفر چند مسابقه از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را هم برای همین کانال و البته تلویزیون اینترنتی فیفا تفسیر کرد و قراردادش بابت حضور در استودیو‌های این دو شبکه موجب شد تمرینات استقلال در تابستان ۹۷ دیرتر از زمان مقرر آغاز شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی اسبق استقلال مفسر یورو ۲۰۲۴ می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی اسبق استقلال مفسر یورو ۲۰۲۴ می‌شود"، کلیک کنید.