زهرا نعمتی به پارالمپیک پاریس اعزام نمی شود

زهرا نعمتی به پارالمپیک پاریس اعزام نمی شود

معاونت فنی کمیته ملی پارالمپیک از غیبت زهرا نعمتی قهرمان پارالمپیک توکیو در رشته تیروکمان در پارالمپیک پاریس خبر داد.

سعید سلگی در گفت وگو با اکسیبو، درباره حضور زهرا نعمتی در بازی های پارالمپیک پاریس اظهار کرد: زهرا نعمتی به دلیل این که بعد از بازی های پاراآسیایی هانگژو چین در هیچ اردویی حضور نداشت و در مسابقات پاراتیروکمان قهرمانی جهان چک نیز که تیرماه برگزار می شود از نظر بدنی و روانی نیز آمادگی لازم برای شرکت در این مسابقات را ندارد، ترجیح دادیم که در این دوره از بازی های پارالمپیک پاریس حضور نداشته باشد.

وی در پایان گفت: نعمتی یکی از ورزشکاران اسطوره و برجسته در رشته پاراتیروکمان است و دوست نداریم به دلیل خستگی و عدم آمادگی از نظر بدنی و فنی با این شرایط در پارالمپیک پاریس حضور پیدا کند.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زهرا نعمتی به پارالمپیک پاریس اعزام نمی شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زهرا نعمتی به پارالمپیک پاریس اعزام نمی شود"، کلیک کنید.