رونمایی از برند جدید شرکت فرآوری سبوس مازند با نام توسکا لایت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری اکسیبو، در سی ویکمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته ایران آگروفود، شرکت فرآوری سبوس مازند تحت نام تجاری توسکا حضور دارد و از جدیدترین محصولات برند خود با عنوان توسکا لایت رونمایی خواهد کرد.

جدیدترین محصولات شرکت فرآوری سبوس مازند اولین بار در نمایشگاه آگروفود 1403 رونمایی خواهد شد. بنابراین با حضور در سی ویکمین نمایشگاه بین المللی آگروفود، از جدیدترین محصول این شرکت با عنوان توسکالایت دیدن کنید.

محصولات برند توسکا لایت در دستۀ روغن های سلامت محور قرار می گیرند؛ هدف از تولید محصولات توسکا لایت ارتقا سطح سلامت جامعه به واسطۀ قرار گرفتن روغن های سالم در سبد خانوار است.

روغن های توسکا لایت شامل روغن کنجد، روغن هسته انگور، انواع روغن زیتون، روغن ذرت و … هستند و شرکت سبوس مازند مفتخر است که برای هر سلیقه می تواند روغن سالمی را برای مصرف روزانه پیشنهاد دهد.

از این پس می توانید تمامی روغن های سلامت محو توسکا مانند کنجد، روغن زیتون بکر، روغن مخلوط ذرت و کانولا و … به صورت آنلاین از مجله اکسیبو و یا از فروشگاه های معتبر زنجیره ای شهروند، هایپرمی و … تهیه کنید.

نمایشگاه آگروفود از 19 الی 22 خرداد ماه 1403 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در برگزار خواهد شد، توسکا لایت با شعار «سبکی رو تجربه کن» در سالن 9_8 این نمایشگاه حضور دارد.

رونمایی از برند جدید شرکت فرآوری سبوس مازند با نام توسکا لایت

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری اکسیبو در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از برند جدید شرکت فرآوری سبوس مازند با نام توسکا لایت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از برند جدید شرکت فرآوری سبوس مازند با نام توسکا لایت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.