رمان نوجوانی درباره فلسطین – اکسیبو

رمان نوجوانی درباره فلسطین - اکسیبو

رمان نوجوان «نام تشکیلاتی ام پروانه» نوشته احلام بشارت با ترجمه عظیم طهماسبی منتشر شد.

به گزارش اکسیبو، این رمان با تصویرگری بشار الحروب در 80 صفحه با شمارگان 1000 نسخه و با قیمت 60 هزار تومان در انتشارات میچکا راهی بازار کتاب شده است.

 در نوشته پشت جلد کتاب می خوانیم:  «پرسیدم: آیا پدرم با اشغالگران فلسطین است؟

مادرم گفت: نباید به این مسایل فکر کنم. اگر هرکسی بدون سبک سنگین کردن حرفش شروع کند به وراجی، اوضاع قاراشمیش می شود و اشغالگران از این موضوع خوشحال خواهند شد.

پس باید کیف اسرارآمیز سوالاتم را بزرگتر و جادارتر کنم. آن قدر که خودم هم داخلش بروم.

فکر می کنم شبیه پیله است و می تواند مرا از یک لارو تبدیل کند به پروانه ای رنگارنگ.

این شد که نام تشکیلاتی خودم را «پروانه» انتخاب کردم.»

 درباره نویسنده کتاب، آمده است: احلام بشارت، نویسنده فلسطینی متولد 1975 است. او پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد ادبیات عرب از دانشگاه النجاه به عنوان معلم، سال ها به کار تدریس مشغول بود. او در حال حاضر در وزارت فرهنگ کار می کند. از دیگر فعالیت های او به شعر، داستان های کوتاه، رمان و خاطرات می توان اشاره کرد. او برای برنامه های رادیو و تلویزیون نیز نویسندگی می کند.

 احلام در انجمن های متعدد فرهنگی عضو است و آثار او در کشورهای بلژیک و فرانسه نیز چاپ شده است.

 او  همچنین کارگاه های آموزشی برای کودکان و بزرگسالان برگزار می کند. 

 پایان خبر اکسیبو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رمان نوجوانی درباره فلسطین – اکسیبو" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رمان نوجوانی درباره فلسطین – اکسیبو"، کلیک کنید.