دوری از یاس و ناامیدی و پرهیز از مسائل تفرقه برانگیز می‌تواند موجب افزایش مشارکت شود

دوری از یاس و ناامیدی و پرهیز از مسائل تفرقه برانگیز می‌تواند موجب افزایش مشارکت شود

اکسیبو/اردبیل مسئول بسیج رسانه استان اردبیل یادآور شد: دوری از یاس و ناامیدی و پرهیز از مسائل تفرقه برانگیز می‌تواند موجب افزایش مشارکت شود و همچنین یادآوری موفقیت ها و پیشرفت های ایران در سال های اخیر است.

 اسلام پیله‌ور ملکی در گفت وگو با اکسیبو اظهار کرد: تمامی انتخابات از اهمیت برخوردار هستند اما انتخابات هشت تیر از اهمیت دو چندانی برخوردار است، چون بایستی یک نفر به عنوان رئیس جمهور برای ایران اسلامی انتخاب شود، فردی که بتواند ادامه دهنده رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی باشد و در این برهه از زمان حساس کشور چشم جهانیان به فردای انتخابات است که چه کسی به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شود.

وی افزود: بهترین روش برای جلب مشارکت مردم امید آفرینی برای فردای ایران اسلامی است. همان طور که رهبر معظم انقلاب فرموده است ما به قله ها دست یافته ایم و اندکی دیگر به قله سربلندی خواهیم رسید پس اگر امید را در دل مردم زنده کنیم بهترین راه جلب مشارکت مردم خواهد بود.

مسئول بسیج رسانه استان اردبیل یادآور شد: دوری از یاس و ناامیدی و پرهیز از مسائل تفرقه برانگیز می تواند موجب افزایش مشارکت شود و همچنین یادآوری موفقیت ها و پیشرفت های ایران در سال های اخیر است. اگر موفقیت ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای مردم بازگو شود مطمئنا مردم با علاقه و امید زیاد در صحنه حضور یافته و رئیس جمهور خود را انتخاب می کنند.

مسئول بسیج رسانه استان اردبیل در ادامه گفت: باید دستاوردهای خود را ارج نهاده و در یک مقایسه منصفانه دیروز خود را با امروز قیاس کنیم، بدانیم چقدر پیشرفت کرده ایم، کجا بوده ایم و به کجا رسیده ایم، این کلید پیروزی است.

پیله ور افزود:  برای انتخابات صرف مشارکت چاره ساز نیست بلکه باید انتخابی اصلح و آگاهانه داشته باشیم. برای انتخاب اصلح بهترین راه گوش دادن به فرامین مقام عظمای ولایت است که حضرت آقا در سخنان خود بارها خصوصیات و ویژگی یک رئیس جمهور اصلح را برشمردند.

وی ادامه داد: از جمله خصوصیات رئیس جمهور اصلح می توان به بهتر و جلوتر بودن در تقید دینی، عقیده جدی به مبارزه با فساد، اصرار بیشتر به استقلال کشور، جدی تر بودن برای منافع ملی، نداشتن تعصبات جناحی و قربانی کننده منافع خود در جهت منافع ملی اشاره کرد که همگی آن از بیانات معظم له می باشد. اگر در انتخاب گوش به فرامین رهبر عزیزمان دهیم حتما موفق بوده و فردی را به این منصب انتخاب می کنیم که ایران اسلامی را از این بیشتر به سرمنزل مقصود خواهد رساند.

مسئول بسیج رسانه استان اردبیل اظهار کرد: در این رابطه مردم بزرگترین نقش را دارند، در کشور ما مردم حرف آخر را می زنند یعنی همه چیز به دست مردم رقم می خورد، مردم با حضور با بصیرت و آگاهانه خود اول مشارکت بسیار بالا را رقم می زنند و بعد با انتخاب خود راه را برای پیشرفت کشور عزیزمان هموار می سازند، حضور همیشگی مردم ولایت مدار کشور نشان داده است که همیشه در صحنه هستند و آرمان های خود را از عمق وجود دوست داشتند و به این آرمان ها افتخار می کنند و از هر تلاشی برای نیل به آن فروگذار نخواهند کرد.

پیله ور بیان کرد: انتخابات یکی از این موارد است که به فضل الهی بار دیگر شاهد این حضور بسیار پررنگ مردم همیشه در صحنه خواهیم بود و این بار نیز مردم با مشت محکم بر دهان یاوه گویان انقلاب و دشمنان آن خواهد زد.

مسئول بسیج رسانه استان اردبیل اذعان کرد: مردم از رئیس جمهور خود انتظار دارند که با انرژی و توان بیشتر راه خدمت به این کشور و مردم را در پیش گرفته و همچون رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی به صورت انقلابی و جهادی پای کار انقلاب باشد و برای پیشرفت و سربلندی ایران عزیز تلاش کند که حتما خداوند برای این تلاش ها پاداش خواهد داد.

وی افزود: امید داریم مردم همیشه در صحنه روز هشت تیر نیز به پای صندوق های رای آمده و با مشارکت بی نظیر خود و مهم تر از آن با انتخاب اصلح بار دیگر نشان دهند که گوش به فرمان ولی و رهبر خودشان دارند.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دوری از یاس و ناامیدی و پرهیز از مسائل تفرقه برانگیز می‌تواند موجب افزایش مشارکت شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دوری از یاس و ناامیدی و پرهیز از مسائل تفرقه برانگیز می‌تواند موجب افزایش مشارکت شود"، کلیک کنید.