دوران آلگری در یوونتوس به پایان رسیده است

دوران آلگری در یوونتوس به پایان رسیده است

ماسیمیلیانو آلگری با وجود قهرمانی در کوپا ایتالیا از یوونتوس خواهد رفت.

به گزارش اکسیبو،  ماسیمیلیانو آلگری، مربی یوونتوس تورین، با وجود قهرمانی در جام حذفی (کوپا) شرایط سختی را سپری می کند و به احتمال زیاد از این تیم کنار گذاشته خواهد شد.

بر اساس گزارش رسانه های ایتالیا، این مربی 56 ساله در آستانه برکناری از هدایت یوونتوس است.

سرمربی یوونتوس چهارشنبه شب در دیدار نهایی کوپا ایتالیا به دلیل درگیری با داور چهارم در ورزشگاه المپیک رم، اخراج شد و در راه رفتن به رختکن نیز به چند روزنامه نگار توهین و حتی آنها را تهدید کرد.

یوونتوس تورین که اکنون 15 بار قهرمان جام حذفی شده به خاطر این رفتار عذرخواهی کرد. خود آلگری نیز از طریق وکیلش بیانیه ای منتشر کرد و به توضیح اتفاقات پیش آمده پرداخت و دلیل رفتارش را هیجان زیاد بازی عنوان کرد.

بر این اساس در صورت برکناری، شاید برای دو بازی آخر سری آ، پایولو مونترو، مربی زیر 19 ساله های باشگاه هدایت یوونتوس را بر عهده بگیرد.   

آلگری قبلاً بین سال های 2014 تا 2019 به عنوان مربی یووه بسیار موفق عمل کرده بود. او از سال 2021 دوباره به یووه بازگشت ولی این بار نتوانست مانند دوره نخست خود در تورین موفق باشد.

تیاگو موتا و آنتونیو کونته در صدر فهرست گزینه های سرمربیگری یوونتوس قرار دارند. موتا در حال حاضر در بولونیاست و عملکرد خوبی در این تیم داشته است. این تیم در رده سوم جدول سری آ ایتالیا قرار دارد. کونته نیز یک سال است که مربیگری نکرده است.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دوران آلگری در یوونتوس به پایان رسیده است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دوران آلگری در یوونتوس به پایان رسیده است"، کلیک کنید.