دعوت از 5 فیلم ایرانی به جشنواره روسی

دعوت از 5 فیلم ایرانی به جشنواره روسی

5 اثر سینمایی «هوک»، «کاپیتان»، «کت چرمی»، «شماره 10» و «بدون قرار قبلی» از محصولات بنیاد سینمایی فارابی در جشنواره شوالیه طلایی روسیه حضور دارند.

به گزارش اکسیبو، پنج فیلم سینمایی «هوک» ساخته حسین ریگی به تهیه کنندگی علی آشتیانی پور، «کاپیتان» ساخته محمد حمزه ای به تهیه کنندگی صابر امامی، «کت چرمی» ساخته حسین میرزامحمدی به تهیه کنندگی کامران حجازی، «شماره 10» ساخته حمید زرگرنژاد به تهیه کنندگی ابراهیم اصغری و «بدون قرار قبلی» ساخته بهروز شعیبی به تهیه کنندگی محمود بابایی، فیلم هایی هستند که در بخش رقابتی سی و سومین جشنواره شوالیه طلایی در شهر امسک روسیه به نمایش درمی آیند.

درطول این سالها این جشنواره با اکران حدود 9 هزار فیلم و با پشتیبانی کلیسای ارتدوکس و در حمایت از فیلم های معناگرا، اخلاقی و اجتماعی برگزار شده است.

سی و سومین جشنواره شوالیه طلایی روسیه از 22 تا 29 می برابر با 2 تا 9 خرداد در شهر امسک در حال برگزاری است. این جشنواره بیش از 30 سال قدمت دارد و میزبان حضور بیش از هشت هزار شخصیت فرهنگی از 60 کشور جهان بوده است.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت از 5 فیلم ایرانی به جشنواره روسی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت از 5 فیلم ایرانی به جشنواره روسی"، کلیک کنید.