دستگیری یک خانواده رمال در فردیس

آفتاب نیوز :

 سیروس دهقان شیری گفت: پدر، مادر و دختر این خانواده با رمالی در این منطقه پول های هنگفتی را دریافت می کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز، وی در ادامه افزود: بر اساس ابلاغ سازمان ملی مهاجرت در خصوص ساماندهی و جمع آوری اتباع خارجی غیرمجاز، پس از انجام هماهنگی های لازم با دادستان عمومی و انقلاب، نیروی انتظامی نسبت به دستگیری  و انتقال تبعه مذکور به همراه اعضای خانوار به اردوگاه مراقبتی شهید وکیلی استان اقدام کرد.

دهقان شیری ضمن ضمن تاکید بر ادامه تحقیقات پیرامون تعداد افراد فریب خورده و سایر اقدامات غیر قانونی این اتباع خارجی غیر مجاز با اشاره به اینکه مردم برای رفع مشکلات و دریافت راه حل باید از اینگونه افراد دوری کنند، از شهروندان و مالباختگان خواست با مراجعه به نیروی انتظامی شهرستان فردیس جهت پیگیری و شکایات خود اقدام نمایند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری یک خانواده رمال در فردیس" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری یک خانواده رمال در فردیس"، کلیک کنید.