در کدام سایت می توانید نظرات واقعی کاربران هر کسب و کار را بخوانید؟ 

آفتاب نیوز :

در این نهاد ها چند چیز بررسی نمی گردد؛ به عنوان مثال شما به یک رستوران می روید که تمامی نکات بهداشتی را رعایت کرده است و هیچ قانونی را زیر پا نگذاشته است، اما از طعم غذای رستوران رضایت ندارید، یا به عنوان مثال برخورد پرسنل با شما مناسب نیست و شاید هم برعکس، طعم غذا عالی است و برخورد پرسنل نیز عالیست، کجا میتوانید این نظر خود را ابراز کنید؟ آیا نهاد های قانونی رضایت شما را منعکس می کنند؟ قاعدتا خیر، چون وظیفه این نهاد ها چیز دیگریست.

با این پیشفرض قطعا شما هم با ما همفکر هستید، نیاز به یک استارت آپ برای ابراز نظرات بیرون از حیطه قانون برای کسب و کار های مختلف داریم. معتبره دقیقا همانجاست! ما یک استارت آپ حوزه کسب و کار های دیجیتال هستیم که از سال 1399 شروع به خدمت رسانی کرده ایم و در دامنه motabare.com فعالیت داریم.

معتبره محل بسیار جذابی برای ارایه نظرات شما در مورد یک کسب و کار -از فروشگاه اینترنتی گرفته تا مشاوره کنکور، طلافروشی، استارت آپ ها، و هر کسب و کاری که فکر کنید- می باشد. اینکه مثلا برخورد مدیر فروشگاه چطور بوده، یا دکوراسیون یک طلافروشی چقدر جذاب بوده، یا از امکانات مشاوره کنکور به چه دست آورد هایی رسیدید، همه و همه در motabare میتوانند درج شوند و همه ما که تابحال تجربه استفاده از این خدمات را نداشتیم از نظرات شما استفاده میکنیم. اینجا نظر شما برای ما بسیار مهم است، همه دنبال نظر شما هستیم و نظر شما بسیار ارزشمند تلقی می شود، پس با خیال آسوده نظر خودتان را ابراز کنید.

در کدام سایت می توانید نظرات واقعی کاربران هر کسب و کار را بخوانید؟ 

صاحبان کسب و کار چطور می توانند از معتبره کمک بگیرند؟

اگر صاحب کسب و کاری هستید و میخواهید نظر کاربرانتان درباره خودتان را بدانید، میتوانید وب سایت، یا کسب و کار خودتان را ثبت کنید تا مشتریان شما در معتبره به نقد و بررسی شما بپردازند. معتبره محلی مناسب برای ارایه نظرات، پیشنهادات انتقادات مشتریان شما خواهد بود و حتما از آن بهره می برید. نظرات واقعی مشتریان درباره شما به شما در جهت رشد کسب و کارتان کمک خواهد کرد.

چطور با نظرات فیک و دروغ مقابله می گردد؟

راهکار های فنی متعددی داریم، سعی کرده ایم تا با استفاده از جدید ترین متد های روز، با نظرات جعلی، تکراری و اسپم برخورد کنیم تا امنیت محیط معتبره motabare.com حفظ شود. همچنین دیدگاه های منفی که ذاتا قابلیت اثبات ندارند را صرفا با متن ” نظر منفی ” و اعمال امتیاز پایین نمایش می دهیم تا کسب و کار ها قربانی نظرات جعلی نشوند. صد البته که وقتی نظرات منفی شما زیاد باشد باید تلاش کنید تا رضایت مشتریانتان را بیشتر جلب کنید.

جمع بندی

ما مطمین هستیم که در راهی قدم برداشتیم که هم صاحبان کسب و کار و هم مشتریان خوب عاشق ما خواهند شد و کیفیت پشتیبانی و کیفیت خدمات کسب و کار ها را بهبود خواهیم داد. در این راه همراه ما باشید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در کدام سایت می توانید نظرات واقعی کاربران هر کسب و کار را بخوانید؟ " هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در کدام سایت می توانید نظرات واقعی کاربران هر کسب و کار را بخوانید؟ "، کلیک کنید.