خروش خرم رود در خرم آباد/ پل جهادگران به زیر آب رفت

خروش خرم رود در خرم آباد/ پل جهادگران به زیر آب رفت

آفتاب نیوز :

محسن احمدی چگنی با اشاره به وضعیت بارش ها در این شهرستان، بیان کرد: شدت بارندگی ها از روز گذشته در خرم آباد آغاز شده است.

او افزود: میزان متوسط بارش ها در خرم آباد بر اساس اعلام هواشناسی طی حدود 13 ساعت گذشته به 20 میلی متر رسیده است و پیش بینی می شود تا ساعت 2 بامداد امروز ادامه داشته باشد.

فرماندار خرم آباد با تاکید بر پیش بینی متوسط بارش های این شهرستان به 40 میلی متر، عنوان کرد: طی گزارش های رسیده از بخشداران تاکنون هیچ گونه مشکلی از روستا ها و بخش های اطراف خرم آباد گزارش نشده است.

او با تاکید بر اینکه پل جهادگران در خرم آباد به دلیل میزان بالای بارش ها و ارتفاع کم این پل به زیر آب رفته است، بیان کرد: در حال حاضر شاهد آب گرفتگی معابر سطح شهر و خروش رودخانه خرم رود هستیم.

احمدی چگنی با بیان اینکه مشکل خاصی تا این لحظه در خرم آباد گزارش نشده است، گفت: نیرو های امدادی و خدمات رسان در این شهرستان تا فردا در حال آماده باش هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خروش خرم رود در خرم آباد/ پل جهادگران به زیر آب رفت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خروش خرم رود در خرم آباد/ پل جهادگران به زیر آب رفت"، کلیک کنید.