خبر بد برای کاربران ایفون/ هوش مصنوعی مختص این مدل های خاص ایفون است!

به گزارش خبرگزاری اکسیبو، اپل با معرفی iOS 18 سرانجام گام مهمی در حوزه ی هوش مصنوعی برداشت. اپل هوش مصنوعی خود را «هوش اپل» می نامد؛ مشابه اقدامی که سامسونگ هنگام معرفی سری گلکسی S24 با عنوان «گلکسی AI» انجام داد.

همه ی کاربران آیفون قادر به استفاده از هوش مصنوعی اپل نخواهند بود. به دلیل محدودیت های سخت افزاری، تنها دو مدل از آیفون از قابلیت های هوش مصنوعی پشتیبانی می کنند: آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس.

خبر بد برای کاربران ایفون/ هوش مصنوعی مختص این مدل های خاص ایفون است!

مدل هایی از آیپد و مک بوک که از تراشه های سری M1 یا جدیدتر استفاده می کنند، از قابلیت های هوش مصنوعی اپل پشتیبانی خواهند کرد.

اپل احتمالا در شهریور امسال از سری آیفون 16 رونمایی خواهد کرد. انتظار می رود تمام مدل های آیفون 16 از هوش مصنوعی بهره مند شوند.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر بد برای کاربران ایفون/ هوش مصنوعی مختص این مدل های خاص ایفون است!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر بد برای کاربران ایفون/ هوش مصنوعی مختص این مدل های خاص ایفون است!"، کلیک کنید.