خانواده ها فرزندان خود را با معارف الهی آشنا کنند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

خانواده ها فرزندان خود را با معارف الهی آشنا کنند - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو، آیت الله سید مهدی میرباقری شاهرودی در یادواره شهدای روحانی شاهرود که بعد از ظهر شنبه در مدرسه قلعه برگزار شد، ضمن اشاره به اهمیت کسب معارف الهی، تاکید کرد: شناخت خدا موجب سعادت بندگان می شود.

وی خطاب به دستگاه های فرهنگی و مبلغان دینی و علما و طلاب، تاکید کرد: هر کس که دل مومنی را از شبهات پاک کند از هزار عابد شیعه و مومن بالاتر قرار خواهد گرفت.

منتخب مردم استان سمنان در مجلس خبرگان آتی با بیان اینکه خداوند تمام بنده های خود را آفریده تا خدایشان را بشناسند و به عظمت آن واقف شوند، تاکید کرد: علما در شناساندن اهمیت عبادت و عبودیت نقش مهمی دارند.

میرباقری شاهرودی با اشاره به رسالت خانواده ها در قبال فرزندان خود، گفت: خانواده ها فرزندان خود را با معارف الهی آشنا و اهمیت عبادت را برایشان تبیین کنند.

وی با بیان اینکه برترین راه در عالم راه بندگی و معرفت الهی است، تاکید کرد: سرچشمه و منشا و آن نقشه راه رسیدن به معارف الهی همانا پیامبران (ص) محسوب می شوند.

عضو خبرگان رهبری از استان البرز همچنین با بیان اینکه مقام بندگی خداوند بسیار بزرگ است، گفت: آغاز راه معرفت پیامبر (ص) و ایمه اطهار (ع) هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانواده ها فرزندان خود را با معارف الهی آشنا کنند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانواده ها فرزندان خود را با معارف الهی آشنا کنند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.