حمله دوباره به رودیگر به خاطر ذکر “الله اکبر”

حمله دوباره به رودیگر به خاطر ذکر "الله اکبر"

مدافع تیم ملی فوتبال آلمان که به خاطر یک عکس با انتقادهای زیادی مواجه شده است از خود دفاع کرد.

به گزارش اکسیبو، رودیگر فصل بسیار خوبی را با ریال مادرید پشت سرگذاشت و از بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار تیم هم در لالیگا و هم در لیگ قهرمانان اروپا بود.

درخشش این بازیکن در ریال باعث شده است تا به تیم ملی فوتبال آلمان در یورو 2024 دعوت شود.

یوفا قبل از بازی از همه بازیکنان تیم ها یک عکس رسمی برای تبلیغ یورو 2024 می گیرد. رودیگر مانند بسیاری از بازیکنان تصویری از انگشت سبابه خود را نشان می دهد با این تفاوت که او از ذکر الله اکبر استفاده می کند.

این حرکت مدافع تیم ملی فوتبال آلمان باعث شده تا انتقادهای تندی از او بشود و از سوی رسانه ها به افراط گرایی دینی متهم شود.

رودیگر که پیش از این بعد از قهرمانی ریال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا با این حرکت مشابه و بر زبان آوردن ذکر “الله اکبر” شادی خود را نشان داد، در گفت وگویی که با روزنامه بیلد داشت به انتقادها واکنش نشان داد.

او گفت: بیش از 50 بازیکن مانند من عکس گرفته اند اما چرا تنها از من انتقاد می شود؟ من در ماه مارس گذشته درباره این تصویر صحبت کرده ام و هیچ چیزی در این زمینه تغییر نکرده است.

یوفا هم از رودیگر دفاع و اعلام کرد که هیچ اشاره دینی و سیاسی در این عکس وجود ندارد و این تنها یک شادی خاص است.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله دوباره به رودیگر به خاطر ذکر “الله اکبر”" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله دوباره به رودیگر به خاطر ذکر “الله اکبر”"، کلیک کنید.