حضور فعالان رسانه ای گیلان در رویداد ملی جام رسانه امید – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

حضور فعالان رسانه ای گیلان در رویداد ملی جام رسانه امید - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

مهدی پارسا در گفت و گو با خبرنگار اکسیبو با اشاره به حضور فعالان رسانه ای در رویداد ملی جام رسانه امید اظهار کرد: بزرگترین رویداد تولید و انتشار دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور ترین های رسانه ای کشور در تهران برگزار می شود.

مسوول بسیج رسانه گیلان از حضور یک تیم 12 نفره رسانه است استان به رویداد ملی جام رسانه امید خبر داد و اضافه کرد: این تیم رسانه ای در قالب های مختلف خبری با محوریت امیدافرین و تبیین دستاوردهای انقلاب به رقابت می پردازند.

پارسا با اشاره به جزییات بیشتر رویداد ملی جام رسانه امید بیان کرد: این همایش رسانه ای در دو روز و با شرکت فعالین رسانه ای کشور در تهران برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه

هدف اصلی دشمن ناامید کردن مردم و تضعیف دستاوردهای نظام اسلامی است، افزود: رسانه های معاند بیش از 2 میلیارد خبر و محتوای ناامید کننده و منفی علیه نظام اسلامی تولید و منتشر کردند.

مسوول بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه جام رسانه امید به تبیین دستاوردهای انقلاب می پردازند، گفت: تشکیل جبهه واحد انقلاب اسلامی در مقابل حملات ناجوانمردانه رسانه ای دشمن ضرورت دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور فعالان رسانه ای گیلان در رویداد ملی جام رسانه امید – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور فعالان رسانه ای گیلان در رویداد ملی جام رسانه امید – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.