حسینی: مدیرعامل می گوید بروید از قبلی پول بگیرید/ اختلاف بین مدیرعامل و سرمربی به تیم ضرر می زند!

حسینی: مدیرعامل می گوید بروید از قبلی پول بگیرید/ اختلاف بین مدیرعامل و سرمربی به تیم ضرر می زند!

به گزارش خبرگزاری اکسیبو ، سیدحسین حسینی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت اظهار کرد: خدا را شکر سه امتیاز خوب را گرفتیم. بازی با تیم های پایین جدولی سخت است چون دفاع می کنند. خدا را شکر بازی را بردیم.

بنابر روایت اکسیبو، او درباره اختلاف بین سرمربی و مدیرعامل استقلال گفت: این اختلافات واقعا به تیم ضرر می زند. سال گذشته هم اختلافات باعث شد تیم به جایگاهش نرسید. این داستان اگر ادامه داشته باشد، تیم ضرر می کند. ما مشکلات زیادی داریم. 35 تا 40 درصد از مطالبات پارسالمان مانده است. یک نفر بگوید چه تلاشی انجام شده است تا به پولمان برسیم. هیچ تلاشی از هیچ جا نمی بینیم. اگر بگویند مجانی قرارداد ببندید، بازیکن تکلیفش را می داند. مدیرعامل هم می گوید بروید از مدیرعامل قبلی این پول را بگیرید. این درست نیست چنین صحبت هایی را بشنویم.

کاپیتان استقلال اضافه کرد: می دانستیم مدیرعاملی در استقلال سختی های خودش را دارد. آقای خطیر هم این موضوع را می دانست. ما چند اسپانسر هم داریم اما امسال فقط 35 درصد گرفتیم و 45 درصد از پارسال باقی مانده است. تنهاترین تیم ایران استقلال است. اول فصل تلاش کردم مشکلات حل شود. حتی واسطه شدم که قراردادهایمان را پایین بیاوریم اما بعد دیدیم تیم های دیگر رعایت نکردند. من شرمنده بازیکنان شدم. امید حامدی فر قراردادش را به همین دلیل کم کرد و قرار بود در نیم فصل قراردادش درست شود. بد بود بازیکن به باشگاه لطف کرد و حالا به قولشان عمل نمی کنند؟

او درباره غیبت مهدی هاشمی نسب در تمرین های تیم عنوان کرد: اطلاع دقیقی ندارم اما فکر می کنم به دلیل همین مشکلات است. امیدوارم مشکلاتمان حل شود چون کادر خوب و یکدلی داریم. اگر مسایل حل نشود حتما به مشکل می خوریم.

حسینی درباره حذف تیم ملی گفت: همه تلاشمان را کردیم. واقعا یک تیم خیلی خوب داشتیم. می توانستیم بازی آخر را ببریم اما واقعا حقمان نبود حذف شویم. ما مقابل قطر زود گل زدیم و انگیزه داشتیم اما روی اتفاق گل ها را دریافت کردیم. بازی بیشتر دست ما بود که متاسفانه آن گونه شد.

او درباره بازی نکردنش بیان کرد: درست نیست علیه کسی صحبت کنم. ما تا همین 10 روز پیش یک هدف داشتیم و آن هم قهرمانی بود. من هم سعی کردم تلاش و تمرین کنم.

258258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حسینی: مدیرعامل می گوید بروید از قبلی پول بگیرید/ اختلاف بین مدیرعامل و سرمربی به تیم ضرر می زند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حسینی: مدیرعامل می گوید بروید از قبلی پول بگیرید/ اختلاف بین مدیرعامل و سرمربی به تیم ضرر می زند!"، کلیک کنید.