حاشیه بازی استقلال – فولاد/ از شعار سکوها علیه ویسی تا اعتراض نکونام به بنیادی فر

حاشیه بازی استقلال - فولاد/ از شعار سکوها علیه ویسی تا اعتراض نکونام به بنیادی فر

هواداران تیم فوتبال استقلال تهران از عملکرد تیم عبدالله ویسی در بازی امشب انتقاد داشتند.

به گزارش اکسیبو، تیم های استقلال و فولاد خوزستان در جریان بازی های هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:30 امروز به میزبانی ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید.

در ابتدای این بازی قرار بود فولاد با پیراهن مشکی بازی کند اما با مخالفت موعود بنیادی فر، داور بازی فولاد با پیراهن قرمز بازی کرد و جواد نکونام که با پیراهن سفید وارد ورزشگاه شده بود پس از این اتفاق پیراهن سرمه ای پوشید.

آندرانیک تیموریان، آنتونیو مانیکونه و مهرپویا اسدی، سه عضو کادر فنی تیم ملی در ورزشگاه حضور داشتند.

فرشید سمیعی، سرپرست مدیرعاملی استقلال هم در ورزشگاه حاضر بود. روزبه چشمی کاپیتان دوم استقلال که از این بازی محروم بود نیز روی سکوها نشست.

جواد نکونام در پایان نیمه نخست با موعود بنیادی فر یک چالش لفظی طولانی داشت و به یک صحنه اعتراض داشت که معتقد بود ضربه پنالتی به سود استقلال اعلام نشده است.

حدود 60 هزار هوادار استقلال زیر بارش باران در آزادی حضور داشتند و این بازی را از نزدیک تماشا کردند.

هوادارن استقلال طی جریان بازی علیه عبدالله ویسی شعار سر می دادند و او را «مربی ضدفوتبال» خطاب می کردند.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حاشیه بازی استقلال – فولاد/ از شعار سکوها علیه ویسی تا اعتراض نکونام به بنیادی فر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حاشیه بازی استقلال – فولاد/ از شعار سکوها علیه ویسی تا اعتراض نکونام به بنیادی فر"، کلیک کنید.