جزییات شهادت سردار زاهدی و همراهان او توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی + فیلم

سفیر ایران در سوریه خبرداد؛

جزییات شهادت سردار زاهدی و همراهان او توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی + فیلم

سفیر ایران در سوریه با حضور در محل ساختمان سفارت ایران در سوریه، جزییات حمله جنگده های رژیم صهیونیستی به این ساختمان را که موجب شهادت چند نفر گردید را تشریح کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو، حسین اکبری، سفیر ایران در سوریه با حضور در محل ساختمان سفارت ایران در سوریه، جزییات حمله جنگده های رژیم صهیونیستی به این ساختمان را که موجب شهادت چند نفر گردید را تشریح کرد.

وی گفت: با جنگنده اف 35 و شلیک 6 موشک ساختمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوریه توسط رژیم صهیونیستی مورد هدف قرار گرفت.

سفیر ایران در سوریه همچنین تاکید کرد: رژیم صهیونیستی برخلاف قوانین بین المللی عمل می کند که پاسخ قاطع آن را دریافت خواهد کرد.  

اکبری افزود: هنوز آوار برداری تکمیل نشده است و بین 5 تا 7 نفر به شهادت رسیده اند.

 

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات شهادت سردار زاهدی و همراهان او توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی + فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات شهادت سردار زاهدی و همراهان او توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی + فیلم"، کلیک کنید.