جزییات تبریه سید عبدالله ارجایی، شهردار سابق مشهد

جزییات تبریه سید عبدالله ارجایی، شهردار سابق مشهد

وکیل شهردار سابق مشهد گفت: ارجایی از اتهامات واردشده به وی که در جریان پرونده دو تن از کارکنان شهرداری صورت گرفته بود، تبریه شد.

به گزارش اکسیبو، حمیدرضا میرزاجانی در گفت وگو با شهرآرانیوز اظهار داشت: براساس رای قطعی دادگاه تجدیدنظر، سیدعبدالله ارجایی از اتهامات وارده به ایشان در جریان پرونده دوتن از کارکنان شهرداری مشهد تبریه شد.

این استاد دانشگاه و وکیل دادگستری افزود: در روز پایانی دی ماه سال گذشته و در فرایند بررسی پرونده ای که در ارتباط با دوتن از کارکنان شهرداری مشهد تشکیل و در آن به آقای مهندس ارجایی، شهردار سابق مشهد، اتهاماتی وارد شده بود، ایشان به موجب کیفرخواست صادره از سمت خود تعلیق گردید. لیکن با توجه به دفاعیات به عمل آمده در فرایند دادرسی عادلانه و طی مراحل قانونی با رای قطعی دادگاه تجدیدنظر، ایشان از کلیه اتهامات وارده تبریه گردید که اثر تعلیق ناشی از کیفرخواست صادره نیز طبق قانون از بین می رود و ایشان امکان برگشت به مشاغل دولتی را خواهد داشت. امید اینکه ایشان بتوانند با صدور این حکم مجددا در خدمت مردم و نظام مقدس اسلامی در هر سنگری که مشیت الهی اقتضا کند، باشند.

وی ادامه داد: این رای را روز چهارشنبه، 25 بهمن ماه 1402، از طریق سیستم یکپارچه ابلاغ الکترونیک آرای قضایی دریافت کردم. جا دارد در اینجا از مداقه قضات محترم دادگاه تجدیدنظر استان تشکر کنم. مطمینا این رای باعث دل گرمی مدیران خدوم و پاک دست در نظام اداری کشور خواهد شد.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات تبریه سید عبدالله ارجایی، شهردار سابق مشهد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات تبریه سید عبدالله ارجایی، شهردار سابق مشهد"، کلیک کنید.