جزییات انتقال هوایی قلب از رفسنجان به تهران

جزییات انتقال هوایی قلب از رفسنجان به تهران

با همکاری اورژانس تهران صورت گرفت.

آفتاب نیوز :

روز پنجشنبه جت فالکون اورژانس هوایی استان تهران جهت انتقال قلب از بیمارستان علی ابن ابیطالب رفسنجان با هماهنگی EOC وزارت بهداشت و ارتش جمهوری اسلامی ایران ساعت 6:58 دقیقه از فرودگاه مهرآباد به پرواز در آمد.

ساعت 8:18 دقیقه کارشناسان اورژانس استان تهران به رفسنجان و در کمترین زمان ممکن خود را به بیمارستان رساندند سپس قلب را به فرودگاه این شهر منتقل کردند.

عضو اهدایی در ساعت 11:13 دقیقه از فرودگاه مهرآباد جهت انتقال به بیمارستان مسیح دانشوری به بالگرد اورژانس هوایی انتقال یافت.

بالگرد ساعت 11:20 دقیقه در نزدیک ترین پد بیمارستان مسیح دانشوری فرود آمد سپس با آمبولانس به بیمارستان منتقل و سرانجام راس ساعت 11:25 دقیقه کارشناسان اورژانس استان تهران جهت پیوند قلب اهدایی به جوان 34 ساله به جراحان اتاق عمل تحویل دادند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات انتقال هوایی قلب از رفسنجان به تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات انتقال هوایی قلب از رفسنجان به تهران"، کلیک کنید.