تیم ما بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

تیم ما بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو، محرم نوید کیا شامگاه پنج شنبه در نشست خبری بعد از بازی تراکتور با مس رفسنجان اظهار کرد: اجازه دادیم تا تراکتور بازی کند و جلو بی آید تا ما از خط دفاعی بازی سازی کنیم و در نیمه دوم برعکس عمل کردیم.

شاید توانستیم در نیمه دوم گلی بدست آوریم ولی بازی به وقت اضافه کشیده شد و در دقایق ابتدایی وقت اضافی به گل رسیدیم و بعد از دستیابی به گل، تراکتور فشار زیادی را به ما وارد کرد.

وی با بیان اینکه هواداران تراکتور جو ورزشگاه را خوب کرده بودند و حس خوبی به بازی می داد، ادامه داد: بعد از اینکه پنالتی تراکتور موفقیت آمیز نشد بازیکنان ما روحیه گرفتند و بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: بازیکنان طلب کار تیم تا حدودی طلبشان را دریافت کردند که در روحیه بازیکنان تاثیر گذار بود، من همیشه تیمی را می خواهم که تا آخر بازی با انگیزه بازی کند.

وی با بیان اینکه اکبری بدلیل آسیب دیدگی به این بازی نرسید، افزود: وقتی تیمی که استقلال و تراکتور را حذف می کند قابل احترام است، باید منتظر قرعه کشی بازی با تیم آلومینیوم باشیم تا شرایط موجود را بررسی کنیم و امیدواریم تمام شانس هایمان را از دست ندهیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم ما بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم ما بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.