تکلیف واگن های وارداتی مترو چه شد؟

تکلیف واگن های وارداتی مترو چه شد؟

آفتاب نیوز :

حجت الاسلام سیدمحمد آقامیری روز سه شنبه اظهار کرد: آنالیز هایی که باید انجام می شد به سیگنالینگ مترو ارتباط داشت که با سیستم موجود در متروی تهران هماهنگی لازم را داشته باشد.

وی با بیان اینکه پرونده ایستگاه های خطوط هفت گانه مترو پایتخت امسال بسته می شود، افزود: رفع نواقص و تکمیل 34 ایستگاه مترو در دوره ششم مدیریت شهری انجام شده و برخی نیز در حال اتمام است.

به گفته حجت الاسلام آقامیری، راه اندازی 6 ایستگاه مترو، باقی مانده که امسال به نتیجه خواهد رسید که با افتتاح آنها، خط یک تا هفت با ایستگاه ها و تمام تجهیزات جانبی آن کامل می شود.

وی با بیان اینکه بنای ما در دوره ششم مدیریت شهری رفع نواقص و تکمیل طرح های نیمه تمام در حوزه عمرانی و مترو است، یادآور شد: یکی از سیاست های ما این بود که نواقص مترو در طول دوره ششم برطرف شود.

رییس کمیته عمران شورا با بیان اینکه در این دوره 34 ایستگاه مترو ناقص بود که تکمیل شد و یا در حال تکمیل است، گفت: در دوره قبل مدیریت شهری تعداد ایستگاه های بهره برداری شده در نهایت 14 ایستگاه بوده است.

هم اکنون ناوگان متروی تهران و حومه در هفت خط فعال است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکلیف واگن های وارداتی مترو چه شد؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکلیف واگن های وارداتی مترو چه شد؟"، کلیک کنید.