تولید شیرخشک در سه شیفت کاری / نظارت بر روند کاری تولیدکننگان

تولید شیرخشک در سه شیفت کاری / نظارت بر روند کاری تولیدکننگان

رییس اداره پایش زنجیره تامین شیرخشک سازمان غذا و دارو از اجرای مانور نظارتی اداره کل فراورده‌های طبیعی سنتی و مکمل در تولید شیرخشک خبر داد.

به گزارش اکسیبو، مهندس زهره عنبری با اشاره به بازدید سرزده تیم‌های بازرسی اداره کل فراورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل از تولید کنندگان اصلی شیرخشک کشور تصریح کرد: از امروز تیم ‌ای بازرسی این اداره کل متشکل از ۱۰ نفر از بازرسان خبره بصورت همزمان به استان‌های خراسان رضوی، مرکزی و قزوین اعزام شده و به صورت سرزده بر فرایند تولید و توزیع نظارت کردند.

وی افزود: در این فرآیند میزان ورودی مواد اولیه و شیرخشک تولیدی به دقت ثبت و ضبط شد.

به گفته مهندس عنبری، خطوط اصلی شرکت‌های تولیدکننده که بیشترین سهم بازار را در اختیار دارند با ظرفیت تمام و ۲۴ ساعته در حال تولید هستند.

رییس اداره پایش زنجیره تامین شیرخشک همچنین درباره گزارش دریافت شده مبنی بر کمبود یک نوع شیرخشک بیان کرد: اقدامات لازم به منظور تامین و توزیع این برند انجام شد.

بنابر اعلام سازمان غذا و دارو، وی اظهار کرد: دستور توزیع ۶۵۰ هزار قوطی شیرخشک توسط اداره پایش زنجیره تامین شیرخشک صادر و حمل آن از شهر مشهد به سایر استان ها در حال انجام است.

عنبری در پایان خاطر نشان کرد: با هماهنگی صورت گرفته انتطار می‌رود این شیرخشک تا اوایل هفته آتی در شعب پخش شرکت‌ها توزیع و سپس در داروخانه‌ها آماده عرضه باشد.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تولید شیرخشک در سه شیفت کاری / نظارت بر روند کاری تولیدکننگان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تولید شیرخشک در سه شیفت کاری / نظارت بر روند کاری تولیدکننگان"، کلیک کنید.