توقف قاچاقچیان تاغ با شلیک پلیس در شاهرود/ 2نفر دستگیر شدند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

توقف قاچاقچیان تاغ با شلیک پلیس در شاهرود/ 2نفر دستگیر شدند - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو، سرهنگ علیرضا شایینی شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی شاهرود ضمن بیان اینکه ماموران کلانتری 14 رویان هنگام گشت زنی متوجه خودرو 405 مشکوک شدند، ابراز داشت: دستور توقف این خودرو غیر بومی صادر اما راننده متواری شد.

وی ضمن بیان اینکه عملیات تعقیب و گریز با حرکات مخاطره آمیز راننده همراه بود، افزود: با توجه به اینکه راننده قصد بزنم زدن آرامش شهر را داشت ناگزیر با شلیک ماموران متوقف شد.

فرمانده انتظامی شاهرود ضمن بیان اینکه دو متهم 45 ساله دستگیر شدند، ابراز داشت: در بازرسی از این متهمان هشت فشنگ و سلاح کلت جنگی کشف و ضبط شد.

شایینی ضمن بیان اینکه پرونده این متهمان تشکیل شده است، تصریح کرد: با هر فرد یا گروهی که آرامش مردم را برهم بزند به طور جد برخورد می شود.

وی افزود: در بازرسی از خودرو 470 کیلوگرم چوب تاغ کشف و محموله به اداره منابع طبیعی شاهرود تحویل داده شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقف قاچاقچیان تاغ با شلیک پلیس در شاهرود/ 2نفر دستگیر شدند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقف قاچاقچیان تاغ با شلیک پلیس در شاهرود/ 2نفر دستگیر شدند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.