توضیحات مظفری زاده در مورد رفتار عجیب شجاع خلیل زاده با خبرنگاران

توضیحات مظفری زاده در مورد رفتار عجیب شجاع خلیل زاده با خبرنگاران

به گزارش خبرگزاری اکسیبو، سعید مظفری زاده در مورد درگیری شجاع خلیل زاده با یک خبرنگار در میکسدزون ورزشگاه آزادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازیکن از یک بازی سخت آمده و نتیجه نگرفته و تحت فشار است و شان خبرنگارها و رسانه ها بالاتر از این است که چنین اتفاقاتی رخ بدهد.

وی افزود: از رسانه ها خواهش می کنم که هر سوالی را در جای خود بپرسید و سوال تیم ملی را در جای دیگر بپرسید و در اینجا فقط در مورد این بازی سوال شود. چون یکسری سوالات جایش اینجا نیست و اصطکاک وتنش ایجاد می شود.

مدیر تیم تراکتور تصریح کرد: من خبرنگار را مقصر نمی دانم اما شان متقابل باید حفظ شود هر سوالی باید در جای خودش بپرسد و اینگونه احترام ها حفظ می شود و رسانه هم رسالت خود را انجام می دهد.

258258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توضیحات مظفری زاده در مورد رفتار عجیب شجاع خلیل زاده با خبرنگاران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توضیحات مظفری زاده در مورد رفتار عجیب شجاع خلیل زاده با خبرنگاران"، کلیک کنید.