تماس درویش با گولسیانی؛ چراغ سبز برای ماندن ستاره گرجستانی

تماس درویش با گولسیانی؛ چراغ سبز برای ماندن ستاره گرجستانی

به گزارش خبرگزاری اکسیبو؛ سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: گئورگی گولسیانی بعد از درخشش در پرسپولیس در دو فصل قبل بود که به تیم ملی کشورش راه یافت و سه گانه قهرمانی را هم به دست آورد.
ادامه بازی‌های خوب او با پیراهن پرسپولیس، به تحکیم موقعیتش در تیم ملی گرجستان و حضور در جام ملت‌های اروپا انجامید و چهارشنبه شب نیز با حضور در ترکیب اصلی، نقش به سزایی در بازی سرنوشت‌ساز مقابل تیم ملی پرتغال و یاران رونالدو داشت که به صعود گرجستان منجر شد.
رضا درویش امروز به همین مناسبت برای این که جویای حال گولسیانی شود و موفقیت او و تیم ملی کشورش را تبریک بگوید، گفتگوی تصویری برقرار کرد.

مدیرعامل پرسپولیس در این ارتباط تلفنی گفت: باعث خوشحالی و افتخار ما است که شما در جام ملت‌های اروپا حضور دارید و در این رقابت‌ها ستاره می‌شوید. این نشان می‌دهد که پرسپولیس بازیکنان بین‌المللی در اختیار دارد.

گولسیانی نیز ضمن تشکر از مدیرعامل باشگاه، از تجربه بازی مقابل رونالدو با پیراهن پرسپولیس گفت و عنوان کرد که این موضوع را شب گذشته نیز در جریان بازی به رونالدو گفته است.

درویش ضمن تبریک به گولسیانی آرزو کرد تیم ملی گرجستان در ادامه رقابتها هم موفق باشد و ابراز امیدواری کرد گولسیانی هم با سلامت کامل مسابقات را به پایان برساند.

درویش در ارتباط با مذاکره با این بازیکن برای عقد قرارداد جدید اظهار داشت: در حال حاضر ذهن و تمرکز گولسیانی روی بازی‌های جام ملت‌ها است. نمی‌خواهیم به این مساله لطمه بخورد. بعد از پایان بازی‌های ملی، صحبت خواهیم کرد. به او گفتم همدیگر را تهران خواهیم دید که وی نیز عنوان کرد؛ با خانواده‌اش به تهران می‌آید.

۲۵۸ ۲۵۸

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تماس درویش با گولسیانی؛ چراغ سبز برای ماندن ستاره گرجستانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تماس درویش با گولسیانی؛ چراغ سبز برای ماندن ستاره گرجستانی"، کلیک کنید.