تصمیم مهم قلعه نویی بعد از انتقاد تماشاگران از تیم ملی/ امیر قید این بازیکنان را زد

تماشاگران تیم ملی از نحوه بازی تیم ملی در برابر ازبکستان و نتیجه ای که در این بازی به دست آمد، گله مند بودند تا جایی که بعد از سوت داور با سر دادن شعار بی غیرت اعتراض خود را علنی کردند.

تصمیم مهم قلعه نویی بعد از انتقاد تماشاگران از تیم ملی/ امیر قید این بازیکنان را زد

آفتاب نیوز :

امیر قلعه نویی تصور نمی کرد، بعد از صدرنشینی تیم ملی و صعود خوب به دور بعدی مقدماتی جام جهانی این گونه با انتقاد تماشاگران مواجه شود. در حالی که بازی رفت تیم ملی در برابر ازبکستان با نتیجه مساوی دو بر دو به پایان رسید، تیم ملی در بازی برگشت نتوانست دروازه ازبکستان را به دفعات تحت فشار بگذارد و در نهایت برنده شود.

امیر قلعه نویی حالا تصمیم گرفته برای دور بعد بازی ها از باتجربه های تیم ملی دعوت کند. چرا که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران متوجه شد؛ حتی جوانگرایی در تیم ملی نمی تواند مانع از انتقاد تماشاگران شود. تماشاگران در هر لحظه و با هر ترکیبی بازی زیبا و نتیجه می خواهند و به نوعی برای آن ها تفاوتی نمی کند در ترکیب تیم ملی بازیکن جوان به میدان بیاید یا باتجربه ها.

امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از بازی با ازبک ها هم گفته بود سن یک عدد است و هیچ اشکالی ندارد احسان حاج صفی به تیم ملی دعوت شود. پیش بینی می شود برای دور بعدی بازی ها امیر قلعه نویی از همه توان تیم ملی برای نتیجه گیری استفاده کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصمیم مهم قلعه نویی بعد از انتقاد تماشاگران از تیم ملی/ امیر قید این بازیکنان را زد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصمیم مهم قلعه نویی بعد از انتقاد تماشاگران از تیم ملی/ امیر قید این بازیکنان را زد"، کلیک کنید.