تصادف مرگبار پژو و سمند در سمیرم گذاشت

تصادف مرگبار پژو و سمند در سمیرم گذاشت

آفتاب نیوز :

عباس عابدی افزود: ساعت 18:43 دیروز عصر یک حادثه ویژه به اورژانس اصفهان مبنی بر تصادف دو خودرو در محور سمیرم گزارش شد.

وی ادامه داد: این حادثه در جاده سمیرم به سمت مهرگرد بعد از پلیس راه رخ داد که سریعا سه واحد امدادی اورژانس 115 به محل اعزام شد.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان ادامه داد: همچنین یک کد هلال احمر به محل حادثه اعزام شد، اما در این سانحه چهار مصدوم شامل دو زن 27 و 30 ساله و یک دختر جوان 17 ساله و پسربچه هشت ساله مصدوم و به بیمارستان سید الشهدا سمیرم منتقل شدند.

وی ادامه داد: در این تصادف دو نفر زن 26 و 35 ساله نیز فوت شدند.

عابدی همچنین از یک حادثه در استخر کشاورزی خبر داد و گفت: این حادثه ساعت 13:50 امروز به اورژانس گزارش شد.

وی ادامه داد: یک پسر بچه دو ساله در محل رزوه چادگان به استخر کشاورزی سقوط کرده بود که با حضور به موقع عوامل اورژانس این کودک از حادثه غرق شدگی نجات یافت، اما برای مراحل درمان به بیمارستان شهید رجایی فریدن منتقل شد.

سقوط در استخر های کشاورزی و نیز کانال های آب در طی ماه های گذشته جزو حوادث پر تکرار اصفهان به همراه تلفات جانی بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف مرگبار پژو و سمند در سمیرم گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف مرگبار پژو و سمند در سمیرم گذاشت"، کلیک کنید.