تشکیل پرونده قضایی به اتهام فساد در یک باشگاه فوتبال کرمانی – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

تشکیل پرونده قضایی به اتهام فساد در یک باشگاه فوتبال کرمانی - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اکسیبو، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی در تشریح جزییات تشکیل یک پرونده با موضوع اتهام فساد مالی در یکی از باشگاه های فوتبال در استان کرمان اظهار داشت: پس از کسب گزارشی از سوی سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان مبنی بر وقوع فساد مالی در یکی از باشگاه های لیگ برتری استان کرمان بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفت.

رییس کل دادگستری استان کرمان افزود: در این رابطه چند نفر از مسیولان سابق این باشگاه تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند و تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد.

وی اعلام کرد: تخلفات صورت پذیرفته مربوط به سال 1400 و قبل از آن است و در این رابطه در زمستان سال گذشته پرونده ای در دستگاه قضایی استان کرمان تشکیل شده بود.

حجت الاسلام حمیدی خاطرنشان ساخت: در این رابطه همچنین روز (شنبه 22 اردیبهشت ماه) پنج نفر از افراد در کمیته داوران و اعضای فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و یک روزنامه نگار ورزشی جهت ادای توضیحات به دستگاه قضایی استان احضار و دعوت شده اند.

رییس کل دادگستری استان کرمان مبارزه با فساد را خط قرمز دستگاه قضایی اعلام کرد و هشدار داد: دستگاه قضایی بدون اغماض با افراد مفسد در هر پست و جایگاهی برخورد خواهد کرد.

وی عنوان کرد: باتوجه به اینکه پرونده در مراحل تحقیقات اولیه قرار دارد و اطلاعات تکمیلی در این رابطه از سوی روابط عمومی دادگستری استان اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکیل پرونده قضایی به اتهام فساد در یک باشگاه فوتبال کرمانی – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکیل پرونده قضایی به اتهام فساد در یک باشگاه فوتبال کرمانی – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.