ترافیک نیمه سنگین و بارش برف و باران در این جاده

ترافیک نیمه سنگین و بارش برف و باران در این جاده

به گزارش اکسیبو،رضا یوسفی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای کشور را برای امروز شنبه 28 بهمن ماه تشریح کرد و گفت: ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده آبعلی گزارش شده است. آزادراه پردیس – تهران محدوده جاجرود نیز دارای ترافیک سنگین است.

اکسیبو در خبری نوشت که به گفته یوسفی، تردد روان در محورهای چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) برقرار است و محورهای هراز و چالوس دارای بارش پراکنده برف و باران و سایر محورهای شمالی دارای بارش باران گزارش شدند.

وی افزود: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک، محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع و آزادراه ساوه – تهران حدفاصل نسیم شهر تا احمد آباد مستوفی سنگین است.

کارشناس مرکز مدیریت راه ها ادامه داد: بارش برف و باران و مه گرفتگی در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، لرستان، قزوین، همدان، زنجان، اصفهان، مازندران، تهران و البرز گزارش شده است.

یوسفی یادآور شد: بارش باران و مه گرفتگی در برخی از محورهای استان های گیلان، گلستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، قم، فارس، بوشهر، سمنان، خوزستان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی و خراسان رضوی قابل مشاهده است.

وی محورهای مسدود غیر شریانی را محور پونل – خلخال و محور هشتگرد – طالقان دانست و گفت: محورهای دارای انسداد فصلی نیز سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، گنجنامه – تویسرکان و وازک – بلده اعلام شده است.

47217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترافیک نیمه سنگین و بارش برف و باران در این جاده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترافیک نیمه سنگین و بارش برف و باران در این جاده"، کلیک کنید.