تداوم بارش باران تا اوایل هفته آینده در نقاط مختلف کشور

تداوم بارش باران تا اوایل هفته آینده در نقاط مختلف کشور

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از از بارش باران، رگبار و رعدوبرق در نقاط مختلف کشور تا اوایل هفته آینده خبر داد.

صادق  ضیاییان در گفت و گو با اکسیبو افزود:سه شنبه و چهارشنبه (1 و 2 خرداد) در استان های واقع در شمال غرب، غرب، نواحی مرکزی و استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز در برخی ساعات رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید موقت، در برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.

وی اضافه کرد: پنجشنبه و جمعه (3 و 4 خرداد) بارش در غرب کشور نخواهیم داشت ولی در سایر مناطق ذکر شده همچنان در برخی از ساعات بارش رخ می دهد.

ضیاییان در ادامه گفت: شنبه (5 خرداد) نیز در استان های ساحلی خزر، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین،البرز ، تهران، سمنان، قم مرکزی و شمال اصفهان بارش پیش بینی می شود. 

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (2 خرداد) نیمه ابری، وزش باد، در بعضی ساعت ها افزایش ابر، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 27 درجه سانتیگراد پنجشنبه (3 خرداد) نیمه ابری، وزش باد، در بعضی ساعت ها افزایش ابر، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان اظهارکرد: طی فردا و پس فردا شهرکرد با کمینه 6 و 5 درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه 44 و 43 دمای درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین مرکز استان ها پیش بینی می شود.

پایان خبر اکسیبو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم بارش باران تا اوایل هفته آینده در نقاط مختلف کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم بارش باران تا اوایل هفته آینده در نقاط مختلف کشور"، کلیک کنید.