تجلیل از جانبازان و ایثارگران و بیمه گذاران فعال بیمه دی استان هرمزگان

تجلیل از جانبازان و ایثارگران و بیمه گذاران فعال بیمه دی استان هرمزگان

صبح ساحل نوشت: در این مراسم باشکوه سید محمد حسینی سرپرست بیمه دی استان هرمزگان بابیان اینکه حرکت به سمت توسعه شفافیت در بیمه دی و ارتقای خدمات با توسعه بسترهای الکترونیکی از اهداف این شرکت بیمه است گفت: شرکت بیمه دی از سوم اسفندماه سال 1384 در کشور تاسیس شد و عمده سهام این بیمه به صورت مستقیم و غیرمستقیم به بنیاد شهید و امور ایثارگران ( هلدینگ های مرتبط با بنیاد و بعضی از سهام نیز به صورت حقیقی و مربوط به خانواده شهدا) متعلق است.

وی بابیان اینکه این شرکت با بیش از 9 هزار و 600 مرجع درمانی در سطح کشور قرارداد دارد افزود: به برکت بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین حضور خانواده معظم شهدا سبب شده تا با این تعداد مرجع درمانی در سطح کشور منعقد شود که این نیز اعتباری دیگر برای شرکت بیمه دی است. حسینی ادامه داد: حدوداً 10 هزار بیمه شده بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان از خدمات مختلف بیمه بهره مند هستند . وی سرپرست بیمه دی استان هرمزگان با اشاره به 270 مرکز درمانی، طرف قرارداد این شرکت بیمه ای تصریح کرد: به دنبال احیای قرارداد برخی از این مراکز هستیم.

گفتنی است:این مراسم از جانبازان و ایثارگران و بیمه گذاران فعال شرکت بیمه دی استان هرمزگان تجلیل شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجلیل از جانبازان و ایثارگران و بیمه گذاران فعال بیمه دی استان هرمزگان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجلیل از جانبازان و ایثارگران و بیمه گذاران فعال بیمه دی استان هرمزگان"، کلیک کنید.