تاکید استاندار خوزستان بر تسریع در اجرای پروژه های آب و فاضلاب اهواز

اکسیبو/خوزستان استاندار خوزستان بر تسریع در اجرای پروژه های آب و فاضلاب اهواز تاکید کرد.

علی اکبر حسینی محراب در نشست بررسی پروژه های آب و فاضلاب اهواز که امروز، 14 فروردین ماه برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به حجم عظیم عملیاتی که برای فاضلاب اهواز طی دو سال اخیر صورت گرفت و کار حفاری، ترمیم و آسفالت در بسیاری از نقاط اهواز انجام شد مردم دیگر بروز آبگرفتگی ها را نمی پذیرند و باید تلاش کنیم با اجرای سریع تر پروژه ها آبگرفتگی ها به حداقل ممکن برسد.

وی افزود: تمام مدیران باید برای تخصیص اعتبارات آبفا تلاش کنند چون حل مشکلات آبفا جزو یکی از مهمترین دغدغه های مردم اهواز است.

به گزارش اکسیبو، حسینی محراب تاکید کرد: انتظار می رود با تشدید نظارت بر پروژه ها با پیمانکاران کم کار و متخلف برخورد شود و در صورت امکان پیمانکاران جدید جایگزین پیمانکاران ناکارآمد یا ناتوان شوند.

استاندار خوزستان ادامه داد: اولویت مسیولان آبفا باید بر تکمیل پروژه هایی باشد که پیشرفت بالایی داشته اند و تا زمان تکمیل آن ها از شروع پروژه های غیرضروری خودداری کنند.

حسینی محراب اظهار کرد: لازم است گزارشات مستمری از آخرین وضعیت پروژه ها تهیه و در اختیار مسیولان استانی و کشوری قرار داده شود.

وی افزود: ساماندهی ساختار لازم در مناطق هشتگانه اهواز در زمان بارش ها نیز در دستور کار قرار گیرد.

استاندار خوزستان گفت: مسیولان گذشته هم به سهم خود برای حل مشکلات آب و فاضلاب تلاش کردند و ما نیز باید این مسیر را با جدیت ادامه دهیم که رضایت خداوند و مردم در این مهم است.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید استاندار خوزستان بر تسریع در اجرای پروژه های آب و فاضلاب اهواز" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید استاندار خوزستان بر تسریع در اجرای پروژه های آب و فاضلاب اهواز"، کلیک کنید.