تاکاهاشی: ایران بازیکنان سطح بالای زیادی دارد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

تاکاهاشی: ایران بازیکنان سطح بالای زیادی دارد - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اکسیبو و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت ها 2024 از امروز (سه شنبه 15 خرداد) در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شد و با 32 مسابقه در مدت 6 روز تا 20 خرداد پیگیری خواهد شد.

مردان والیبال ایران از ساعت 13:50 دقیقه امروز (سه شنبه 15 خرداد) در نخستین بازی هفته دوم خود و سومین مسابقه شهر کوکورا به مصاف ژاپن رفتند و سه بر صفر مغلوب حریف شدند.

ران تاکاهاشی پس از این دیدار اظهار کرد: مقابل ایران بازی خیلی سریعی داشتیم. من یک هفته است که به تیم ملی ملحق شده ام. چند روز با تیم تمرین کردم و حالا مقابل ایران بازی کردیم. ایران بازیکنان سطح بالای زیادی در تیم خود دارد و رقیب آسیایی ما است. این تیم خوب بازی کرد و به نظر من در همه بخش ها عالی بود اما ما حسمان بهتر بود و پیروز این مسابقه شدیم و من از این برد خوشحالم.

وی ادامه داد: خیلی هیجان زده هستم. بازیکنان جوانی داریم که خوب بازی می کنند و تکنیک خوبی دارند. از طرفی کمی می ترسم که آن ها زیاد رشد کنند. ولی ما باید برای بازیکنان جوان ایران هم آماده باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکاهاشی: ایران بازیکنان سطح بالای زیادی دارد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکاهاشی: ایران بازیکنان سطح بالای زیادی دارد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.