بیانیه سازمان بسیج رسانه استان مرکزی به مناسبت روز جهانی قدس – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اکسیبو، سازمان بسیج رسانه استان مرکزی در بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در دمشق، مردم ولایتمدار و شهید پرور استان مرکزی را برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لَتَجِدَنَّ اَشَدَّ ٱلنَّاس عَدَٰاوَهٗ لِّلَّذینَ ءَامَنُواْ ٱلۡیَهُودَ

بی شک و طبق مصداق صریح قرآن کریم، دشمن ترین ملت ما، یهود و صهیونیست است، دشمن قدًاری که شعارش تسلط بر مسلمانان از نیل تا فرات است و برای نیل به این هدف از هر جنایتی دریغ نمی کند.
رژیم غاصبی که مردم مظلوم فلسطین را از خانه ی خود اخراج نموده و هر روز جنایات جدیدی علیه این ملت مظلوم مرتکب می شود.

در ادامه این بیانیه آمده است:
سازمان بسیج رسانه استان مرکزی و اصحاب رسانه ضمن محکوم نمودن جنایات شنیع رژیم صهیونیستی در فلسطین بویژه نوار غزه، اعلام می دارد، پشتیبان این ملت مظلوم خواهد بود و برای آزادی قدس، این قبله گاه اول جهان اسلام، از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

این بیانیه می افزاید:
این سازمان همچنین ضمن محکومیت حمله ددمنشانه این رژیم غاصب، به کنسولگری ایران در دمشق، اعلام می دارد که حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، می تواند پشتوانه محکمی برای واکنش مسیولین ایران اسلامی به این حمله بزدلانه باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه سازمان بسیج رسانه استان مرکزی به مناسبت روز جهانی قدس – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه سازمان بسیج رسانه استان مرکزی به مناسبت روز جهانی قدس – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.