بروجردی: سازمان ملل نسبت به کشتار وحشیانه در رفح واکنش نشان دهد

بروجردی: سازمان ملل نسبت به کشتار وحشیانه در رفح واکنش نشان دهد

منتخب مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که صورت حساب جنایات رژیم صهیونیستی به حساب آمریکا و کشورهای اروپایی حامی رژیم نوشته می شود؛ گفت: شورای امنیت سازمان ملل در انجام وظایفش نسبت به کشتار وحشیانه در رفح کوتاهی کرده است.

علاء الدین بروجردی در گفت وگو با اکسیبو با محکوم کردن رژیم صهیونیستی در غزه و رفح گفت: بدون تردید صورت حساب جنایت های رژیم صهیونیستی به حساب آمریکا و کشورهای اروپایی حامی این رژیم نوشته می شود.

وی افزود: عامل اجرایی اصلی این جنایت شخص نتانیاهو نخست وزیر جعلی رژیم اشغالگر است که امیدواریم هرچه سریع تر طبق مصوبه دیوان لاهه دستگیر شده و به عنوان جنایتکار جنگی پای میز محاکمه آید.

منتخب مجلس دوازدهم با تاکید بر این که شورای امنیت در انجام وظایفش کوتاهی کرده است، اضافه کرد: بعد از کشتار وحشیانه در رفح باید جلسه فوق العاده سازمان ملل تشکیل می شد تا اقداماتی صورت گیرد.

بروجردی همچنین بیان کرد: از ابتدای آغاز کشتار وحشیانه و نسل کشی مردم غزه عملا عرصه های مربوط به حقوق بشر رنگ باخته چرا که آنها اقدامی برای جلوگیری از کشتار نمی کنند و حتی با دانشجویان معترض به این جنایات برخورد می کنند آن هم در شرایطی که مدعی آزادی هستند اما اساتید و روسای دانشگاه ها را برکنار کرده و دانشجویان را سرکوب می کنند.

وی تاکید کرد: اینها نشان می دهد که غرب نه تنها سهمی در این جنایت دارد بلکه خود عامل اصلی ایجاد فشار بر مردم مظلوم غزه، کرانه باختری و جای جای فلسطین است. امیدواریم شرایط به سمتی رود که هرچه سریع تر شاهد سقوط این رژیم نامشروع باشیم.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بروجردی: سازمان ملل نسبت به کشتار وحشیانه در رفح واکنش نشان دهد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بروجردی: سازمان ملل نسبت به کشتار وحشیانه در رفح واکنش نشان دهد"، کلیک کنید.