بازگشت حمید جبلی به تلویزیون

بازگشت حمید جبلی به تلویزیون

آفتاب‌‌نیوز :

حمید جبلی پس از سال ۱۳۹۷ و آخرین مجموعه «کلاه قرمزی» از تلویزیون خداحافظی کرد و دیگر با هیچ‌یک از پروژه‌های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی همراه نشد. حتی در «مهمونی» هم با ایرج طهماسب همکاری نکرد.

تابستان سال ۱۴۰۱ بود که مهدی فرجی، مدیر سابق شبکه یک و تهیه‌کننده تلویزیون در مصاحبه‌ای اعلام کرد فیلمنامه‌ای از حمید جبلی به دستش رسیده که می‌خواهد با همراهی او اثری برای کودک و نوجوان برای پلتفرم تلوبیون تولید کند. او آن زمان اعلام کرده بود جبلی علاوه بر نویسندگی، مسئولیت دیگری هم در این پروژه دارد.

دی‌ماه همان سال بود که خبر رسید جبلی به خاطر شرایط جامعه، قید تولید این سریال را زده است. عباس محبوب، یکی از بازیگران این سریال اعلام کرد که علی‌رغم پیش‌بینی‌اش برای تولید این سریال، اما فعلا منتفی شده است و جبلی قصدی برای به جریان انداختن این پروژه ندارد.

بعد از آن بود که در شهریور سال ۱۴۰۲ رحمت امینی نمایشنامه «سوسمار» نوشته حمید جبلی را روی صحنه برد. او گفته بود ۲۰ سال از فعالیتش در آخرین نمایشی که کار کرده می‌گذرد و حالا بازگشته تا مجددا در این عرصه فعالیت کند.

حالا هم که خبر رسیده جبلی مجددا قصد دارد سریال مخصوص کودک و نوجوانش را به جریان بیندازد. این سریال آبان یا آذر امسال کلید خواهد خورد. هنوز مشخص نیست ساختار سریال به چه صورتی خواهد بود.

آخرین فعالیت جبلی در تلویزیون به سال ۱۳۹۷ و نویسندگی و صداپیشگی دو شخصیت محبوب کلاه قرمزی و پسرخاله در «کلاه قرمزی ۹۷» برمی‌گردد. آخرین فعالیت او در سینما هم به بیش از یک دهه قبل برمی‌گردد. او در سال ۱۳۹۰ در فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» به عنوان بازیگر و صداپیشه حاضر شد.

منبع: فیلم نیوز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت حمید جبلی به تلویزیون" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت حمید جبلی به تلویزیون"، کلیک کنید.