بازگشایی مسیر تردد و رفع محدودیت ها در بزرگراه شهید باقری – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اکسیبو، سرهنگ مصطفی زینی وند گفت: با اتمام عملیات نصب عرشه دوربرگردان غیر همسطح شمال به شمال در بزرگراه شهید باقری- پایین تر از خیابان جانبازان، کلیه محدودیت های اعمال شده برای تردد وسایل نقلیه در این محور به طور کامل برداشته شد و هم اکنون امکان تردد در هر دو مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال بزرگراه شهید باقری برقرار است.

وی بیان داشت: از شهروندان گرامی بابت صبر و حوصله و همکاری خوبی که در زمان اجرای این پروژه عمرانی با عوامل پلیس و مجریان طرح داشتند تقدیر و تشکر می کنیم.

سرهنگ مصطفی زینی وند افزود: امید است با بهره برداری از این پروژه که جایگزین دوربرگردان همسطح این محدوده از بزرگراه شهید باقری خواهد شد، شاهد ارتقا ایمنی تردد شهروندان باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشایی مسیر تردد و رفع محدودیت ها در بزرگراه شهید باقری – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشایی مسیر تردد و رفع محدودیت ها در بزرگراه شهید باقری – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.