بازداشت 2 سوداگر مرگ در حین انتقال موادمخدر به تهران

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری 2 سوداگر مرگ در حین انتقال مواد افیونی به پایتخت خبر داد.

به گزارش اکسیبو، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با انجام رصد و پایش و فعال سازی گشت های آشکار و پنهان در محورها و بزرگراه های منتهی به پایتخت موفق به شناسایی دو قاچاقچی در محور قم به تهران شده و برای بررسی موضوع دستور توقف خودروی آنان را صادر کردند. 

وی با بیان اینکه متهمان سعی در فرار داشتند که با اقدام به موقع ماموران دستگیر شدند، گفت: ماموران هر دو متهم را بازداشت و خودروی آنان را نیز توقیف کردند. همچنین خودروی متهمان مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن 50 کیلوگرم مخدر تریاک که به طرز ماهرانه ای در صندوق عقب خودرو بسته بندی شده بود، کشف و ضبط شد.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه متهمان در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اعتراف کردند، گفت: برای دو متهم پرونده ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت 2 سوداگر مرگ در حین انتقال موادمخدر به تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت 2 سوداگر مرگ در حین انتقال موادمخدر به تهران"، کلیک کنید.