بارش باران باعث سیلاب در غرب آلمان شد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

بارش باران باعث سیلاب در غرب آلمان شد - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو به نقل از یورونیوز، در پی جاری شدن سیل، ساختمان ها در مرکز ایالت زاربروکن و سایر شهرداری ها به دلیل افزایش سطح آب تخلیه شدند.

سخنگوی این وزارتخانه روز شنبه اعلام کرد که منطقه Neunkirchen، منطقه Saarpfalz و انجمن منطقه ای Saarbrücken تحت تاثیر سیلاب قرار گرفته اند. هنوز خبری از تلفات جانی گزارش نشده است.

به غیر از زاربروکن و نیونکیرشن، اوضاع در اپلبورن، سنت وندل، سارلوییس و مرزیگ متشنج است. برخی از خانه های سالمندان نیز تحت تاثیر قرار گرفته است.

مقامات در حال بررسی درخواست کمک از ایالت های فدرال همسایه هستند.

از افراد آسیب دیده خواسته شد که فقط وسایل ضروری را با خود ببرند.

سازمان هواشناسی آلمان نسبت به بارش شدید باران در ساعات اولیه روز شنبه به ویژه در مناطق غرب رودخانه راین هشدار داد. پس از آن پیش بینی می شود بارش ها به آرامی کاهش یابد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران باعث سیلاب در غرب آلمان شد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران باعث سیلاب در غرب آلمان شد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.