این تیم ها نمی توانند یقه پرسپولیس را بگیرند

این تیم ها نمی توانند یقه پرسپولیس را بگیرند

آفتاب نیوز :

حمید درخشان سرمربی و بازیکن اسبق تیم پرسپولیس ، درباره دیدار پایانی این تیم مقابل مس رفسنجان گفت: قطعاً با وجود شرایط خوبی که در هفته های اخیر از تیم پرسپولیس دیده ایم هیچ نگرانی بابت کسب پیروزی در بازی آخر نداریم و آن هایی که می گویند مثل رفسنجان یقه پرسپولیس را می گیرد باید بدانند پرسپولیس تیمی نیست که کسی یقه اش را بگیرد. بازی مقابل تیم شمس آذر قزوین یک بار دیگر ثابت کرد پرسپولیس به هیچ عنوان حاضر نیست حتی یک سانتی متر از مسیری که در پیش گرفته پا پس بکشد و رو به عقب برگردد. این تیم در جاده قهرمانی حرکت می کند و در این مسیر هیچ چیزی جلودارش نیست. به نظرم بازی پرسپولیس و شمس آذر قزوین یکی از زیباترین و شاید بهترین فوتبال این فصل بود.

سرمربی اسبق پرسپولیس تاکید کرد: سرعت بازی در برخی دقایق به قدری زیاد بود که من فکر می کنم گزارشگر بازی هم از گزارش آن عقب می ماند. چنین فوتبالی را از چه تیمی تا حالا دیده ایم جز پرسپولیس. البته این به خاطر فوتبال سریع و تحت فشار تیم خوب شمس آذر قزوین هم بود که بسیار عالی فوتبال بازی کردند. واقعا باید به تیم سعید دقیقی و برو بچه های قزوین تبریک گفت که چنین فوتبال زیبایی را از خودشان نشان دادند. اما این نکته مهم تر است که پرسپولیس مقابل چنین تیمی نه تنها کم نیاورد بلکه توانست مقابله به مثل کند و سرعت فوق العاده ای را از خودش بروز بدهد. من باورم نمی شد بچه های پرسپولیس در این مقطع از فصل تا این اندازه شرایط بدنی خوبی داشته باشند و با قدرت استارت بزنند و در دقایق 70 یا 80 بازی به آن شکل تیم مقابل را تحت فشار قرار بدهند. این ها همه ثابت می کند بچه های پرسپولیس فوق العاده آماده قهرمانی هستند.

کاپیتان سال های گذشته پرسپولیس گفت: تک تک بازیکنان پرسپولیس شایسته رسیدن به قهرمانی هستند، اما انصافاً این ازبکستانی فوق العاده خوب ظاهر شده و توانسته ظرف این مدت وضعیتی را در پرسپولیس به وجود بیاورد که هیچکس انتظار آن را نداشت. اورونوف مدل فوتبال پرسپولیس را به شکلی تغییر داده که همه ما قدیمی تر ها را به یاد تیم پرسپولیس دهه 60 می اندازد. البته این به خاطر سبک فوتبال پرسپولیس هم هست که این هفته ها سراسر هجومی فوتبال بازی می کند.

وی همچنین در این باره که گفته می شود ممکن است تیم پیکان و شاگردان رضا عنایتی در دیدار آخر بازی همیشگی شان را نمایش ندهند توضیح داد: اولاً تیم پیکان در خطر سقوط است و قطعاً بازیکنان این تیم دوست ندارند فصل آینده در دسته پایین تر توپ بزنند. از سوی دیگر رضا عنایتی در طول سال هایی که به عنوان مربی در فوتبال کار می کند ثابت کرده این وصله ها به او نمی چسبد. اتفاقاً معتقدم یکی از سخت ترین بازی های تیم استقلال هفته آخر مقابل پیکان است، چون تیم مقابلش به هیچ عنوان نمی خواهد یک امتیاز هم از دست بدهد.

درخشان در آخر خاطرنشان ساخت: واقعا در این فصل شاهد رقابت زیبایی بین تیم های مختلف به ویژه پرسپولیس و استقلال بودیم و این نکته که پرسپولیس تا روز آخر دست از تلاش نکشید اتفاق خیلی خوبی بود. ما در نیم فصل اول مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم و دیدیم که چطور در نیم فصل سرمربی عوض کردیم. بچه ها علی رغم همه فشار هایی که وجود داشت تا اینجا خوب زحمت کشیدند و واقعاً شایسته قهرمانی هستند. امیدوارم دیدار هفته آخر مقابل مس رفسنجان هم مثل بازی های قبل به زیبایی هرچه تمام تر به پایان برسد و طرفداران پرسپولیس در استادیوم آزادی جشن قهرمانی تیمشان را از نزدیک ببینند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این تیم ها نمی توانند یقه پرسپولیس را بگیرند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این تیم ها نمی توانند یقه پرسپولیس را بگیرند"، کلیک کنید.