انتقال حجاج پایان یافت – خبرگزاری اکسیبو

انتقال حجاج پایان یافت

با انتقال 13 کاروان از زایران ایرانی به فرودگاه جده، اعزام 85 هزار و 700 حاجی و عوامل ایرانی به سرزمین وحی پایان یافت.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو، با انجام 8 پرواز روز گذشته از کشورمان در مجموع 159 پرواز به فرودگاه جده و 220 پرواز به فرودگاه مدینه انجام شد و در مجموع بیش از 85 هزار و 700 زایر از طریق این دو فرودگاه به عربستان انتقال یافتند و در حال حاضر در سرزمین وحی حضور دارند.

نخستین پرواز زایران ایرانی بامداد 24 اردیبهشت ماه از ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد مدینه منوره انجام گرفت و در مدت 30 روز عملیات رفت جمعاً با انجام 379 پرواز به مقصد کشور عربستان انجام شد

در حال حاضر فقط 14 کاروان به تعداد 1900 نفر در مدینه حضور دارند که تا پایان وقت امروز از مدینه خارج و در مسجد شجره محرم شده و به مکه مکرمه انتقال می یابند. تا روز جمعه آینده راهی مشاعر مقدسه شوند.

بر اساس این اطلاعیه، تعداد زایران حاضر در مکه 83 هزار و 831 زایر در قالب 609 کاروان است.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقال حجاج پایان یافت – خبرگزاری اکسیبو" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقال حجاج پایان یافت – خبرگزاری اکسیبو"، کلیک کنید.