افزایش قیمت جهانی طلا امروز ۴ تیر؛ هر اونس ۲۳۲۴ دلار و ۳۶ سنت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

افزایش قیمت جهانی طلا امروز ۴ تیر؛ هر اونس ۲۳۲۴ دلار و ۳۶ سنت - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو بهای هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد افزایش به ۲۳۲۴ دلار و ۳۶ سنت رسید. بر این اساس بازدهی شاخص ۱۰ ساله خزانه‌داری ایالات‌متحده کاهش یافت و در ۴.۲۴۹۶ درصد قرار گرفت و شمش بدون بازده را برای سرمایه‌گذاران جذاب‌تر کرد.

فعالیت تجاری ایالات‌متحده در ماه ژوئن در بحبوحه افزایش اشتغال به بالاترین حد در ۲۶ ماه گذشته رسید. داده‌های هفته گذشته نشان داد که درخواست برای دریافت مزایای بیکاری در ایالات‌متحده به طور متوسط کاهش یافته است.

معامله‌گران به دنبال گزارش شاخص قیمت هزینه‌های مصرف شخصی هستند که در روز جمعه منتشر می‌شود تا نشانه‌های بیشتری در مورد زمان بندی و مقیاس کاهش نرخ به دست آورند. سرمایه گذاران همچنین منتظر نظرات مقامات فدرال رزرو هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش قیمت جهانی طلا امروز ۴ تیر؛ هر اونس ۲۳۲۴ دلار و ۳۶ سنت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش قیمت جهانی طلا امروز ۴ تیر؛ هر اونس ۲۳۲۴ دلار و ۳۶ سنت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.