اعتبار 43.2 همتی برای اجرای رتبه بندی معلمان در سال جاری پیش بینی شد

اعتبار 43.2 همتی برای اجرای رتبه بندی معلمان در سال جاری پیش بینی شد

سازمان برنامه و بودجه کشور در نامه ای به وزارت آمورش و پرورش اعلام کرد: دولت سیزدهم در سال 1401 و 1402 برای اجرای رتبه بندی معلمان، 76.6 هزار میلیارد تومان به وزارت آموزش و پرورش تخصیص داده و برای سال جاری نیز 43.2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای این موضوع پیش بینی شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو، محسن نجفی خواه، معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به صحرایی، وزیر آموزش و پرورش نوشت: در اجرای قانون نظام رتبه بندی معلمان و آیین نامه اجرایی این قانون تا کنون مجموعاً 76.6 همت برای اجرای رتبه بندی پرداخت معوقات و رسیدگی به اعتراضات قانونی در سرجمع اعتبارات سال های 1401 و 1402 به وزارت آموزش و پرورش تخصیص یافت.

در این نامه اعلام شد که برای سال 1403 نیز 43.2 همت (هزار میلیارد تومان) برای رتبه بندی معلمان پیش بینی اعتبار شده است.

معاون سازمان برنامه و بودجه در این نامه تاکید کرده است علی رغم تاییدیه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر پرداخت کلیه مطالبات ناشی از رتبه بندی، گزارش هایی از وجود برخی مطالبات ادعایی در خصوص رتبه بندی معلمان از جمله تاثیر رتبه بندی بر پاداش پایان خدمت بازنشستگان 6ماهه دوم سال 1400 و موضوع همسان سازی به این سازمان ارسال می شود. مقتضی است وزارت آموزش و پرورش با فوریت نسبت به رسیدگی به مطالبات ادعایی اقدام و در صورتی که ادعا های یاد شده را قانونی می دانند مراتب به همراه مستندات و برآورد بار مالی مورد نیاز با مسیولیت آن وزارتخانه برای بررسی به این سازمان ارسال شود.

رتبه بندی معلمان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتبار 43.2 همتی برای اجرای رتبه بندی معلمان در سال جاری پیش بینی شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتبار 43.2 همتی برای اجرای رتبه بندی معلمان در سال جاری پیش بینی شد"، کلیک کنید.