اصفهانی ها برای گردشگران چینی نقشه کشیدند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

اصفهانی ها برای گردشگران چینی نقشه کشیدند - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو، نقشه تخصصی گردشگری اصفهان به دو زبان چینی و انگلیسی توسط اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان منتشر و در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که از 23 تا 26 بهمن برپا بود، رونمایی شد.

این نقشه با نشانه ها و رنگ های مورد علاقه چینی ها طراحی شده است و به عنوان یکی نقشه راهنمای کاغذی و یک طرفه در اختیار هتلدارانی که بیشتر میزبان گردشگران چینی هستند، آژانس های فعال در حوزه کشور چین و مراکز گردشگری مهمی که پاتوق گردشگران چینی است قرار می گیرد.

علیرضا مساح، رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، درباره جزییات و ویژگی های این نقشه گفت: در نقشه گردشگری شهر اصفهان که به زبان چینی و انگلیسی نوشته شده، از هنر مینیاتور با طرح هایی از دوره های مختلف تاریخی بهره گرفتیم همچنین از رنگ آبی فیروزه ای که مورد علاقه گردشگران چینی است استفاده کردیم.

وی درباره چرایی طراحی این نقشه هم گفت: از ابتدای سال تا کنون حدود 60 هزار چینی به اصفهان سفر کرده اند همیشه گردشگر چینی داشتیم درحالی که اصلاً برای آنها محتوا به زبان چینی وجود نداشت نه در سایت و نه در هیچ نقشه گردشگری و اپلیکیشنی. به همین دلیل این نقشه با معرفی نقاط گردشگری مهم شهر اصفهان طراحی شد تا در مرحله بعدی روی وبگاه و جستجوگر چینی بایدو بارگذاری شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اصفهانی ها برای گردشگران چینی نقشه کشیدند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اصفهانی ها برای گردشگران چینی نقشه کشیدند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.