ارتش رژیم صهیونیستی مدعی تسلط بر محور فیلادلفیا شد

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی تسلط بر محور فیلادلفیا شد

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد کنترل کریدور حایل در امتداد مرز بین نوار غزه و مصر را به دست گرفته است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو، «دنیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در این باره مدعی شد: ارتش اسراییل تسلط کامل محور فیلادلفیا را به دست گرفته است.

طبق گزارش شبکه الجزیره، وی گفت: نیروهای ما در یک محیط پیچیده در حال فعالیت هستند و ما هزینه های زیادی متحمل می شویم.

هاگاری در ادامه مدعی کشف چند تونل متعلق به جنبش حماس در محور فیلادلفیا شد و افزود: حماس زیرساخت های نظامی را در محور فیلادلفیا ایجاد کرده است. ما اطلاعاتی را درباره تونل ها به مصری ها منتقل خواهیم کرد، اما نمی توانیم با یقین بگوییم تمام تونل هایی که کشف کردیم به مصر می رسند.

در همین راستا، شبکه خبری «القاهره» به نقل از یک مقام بلند پایه مصری گزارش داد: آنچه رسانه های اسراییلی درباره وجود تونل در مرز مصر با غزه منتشر کرده اند، صحت ندارد.

این مقام مصری گفت: دروغ هایی که تل آویو ترویج می کند، بیانگر بزرگی بحران کابینه اسراییل است.

وی ادامه داد: تلاش های اسراییل برای دروغ پردازی همچنان ادامه دارد و هدف از آن سرپوش گذاشتن بر شکست نظامی آن است.

پیشتر منابع مطلع مصری از ارسال پیامی توسط دولت قاهره برای کابینه رژیم صهیونیستی و اعتراض به یورش ارتش این رژیم به گذرگاه رفح و محور فیلادلفیا پرده برداشته بودند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتش رژیم صهیونیستی مدعی تسلط بر محور فیلادلفیا شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتش رژیم صهیونیستی مدعی تسلط بر محور فیلادلفیا شد"، کلیک کنید.