احتمال پیوستن ایران به یک سازمان مهم

احتمال پیوستن ایران به یک سازمان مهم

به گزارش اکسیبو به نقل از اکسیبو «باکیتژان ساگینتایف» رییس هیات مدیره کمیسیون اقتصادی اوراسیا گفت که ایران برای به دست آوردن وضعیت ناظر اتحادیه اوراسیا ابراز تمایل کرده است.

خبرگزاری ریانووستی با انتشار این مطلب گزارش داد که «الکسی اورچوک» معاون نخست وزیر روسیه نیز گفت که «رویه های مشخصی وجود دارد که اگر رعایت شود، ایران ممکن است در پایان دسامبر به کشور ناظر اتحادیه اوراسیا تبدیل شود».

دی ماه گذشته بود که اولین موافقت نامه تجارت آزاد ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا شامل کشورهای روسیه، ارمنستان، قزاقستان، قرقیزستان و بلاروس، توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در سن پترزبورگ روسیه امضا شد.

«ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه نیز از امضای موافقت نامه تجارت آزاد ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا استقبال کرد و گفت این اتفاق نقش بسزایی در تقویت روابط خواهد داشت.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احتمال پیوستن ایران به یک سازمان مهم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احتمال پیوستن ایران به یک سازمان مهم"، کلیک کنید.