اتفاقی که «تانیا» از پشت صحنه «نون خ» فاش کرد

اتفاقی که «تانیا» از پشت صحنه «نون خ» فاش کرد

آفتاب نیوز :

ساناز سماواتی، بازیگر باسابقه ای است که به خاطر تمریناتی که در رشته های مختلف ورزشی دارد از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار است و به همین دلیل در سکانسی از مجموعه تلویزیونی نون خ در قالب نقش تانیا در حالی که روی ویلچر نشسته، ناگهان به حالت چرخشی جست می زند و بیننده را شوکه می کند. بخشی از گفتگوی این بازیگر را در ادامه بخوانید: 

بازخوردی که از حضور در مجموعه نون خ داشتم، فوق العاده عالی بود و مثل همیشه مردم به من لطف داشتند. شکر خدا بینندگان سریال، با این نقش ارتباط بسیار خوبی برقرار کردند، هرچند در ابتدا و با توجه به گریم سنگین نقش من در سریال، برخی مخاطبان به من خرده گرفتند که چرا چنین نقش بی حال و بی رمقی را انتخاب کرده ام، اما بعد از این که چند قسمت از سریال پخش و کاراکتر اصلی من در نون خ نمایان شد، همگی اذعان داشتند که نقش من در سریال عالی بوده و الان منتظرند که کاراکتر تانیا دوباره به ادامه قسمت های سریال بازگردد. مخاطبان دایم از من سوال می کردند، حالا که تانیا با گریم جدید به ماموریت دیگری رفت، دوباره کی بازمی گردد و من بالبخند می گفتم که اجازه بدهید ببینیم نویسنده چه تصمیمی برای تانیا خواهد گرفت.

در سریال نون خ در عرض یک هفته، پنج حادثه برای گروه فنی رخ داد، حشره ناشناخته ای گریمور را نیش زد، هرچند که شکر خدا برای خود من اتفاقی نیفتاد، ولی از آنجا که اتفاق ناخواسته است، در نتیجه مباحث مطرح شده در خصوص بیمه و امثال آن شامل تمامی صنوف این حوزه مانند عوامل فنی، گروه صحنه و… می تواند نقش مهمی در عملکرد و تامین کلیه عوامل و صنوف هنری داشته باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتفاقی که «تانیا» از پشت صحنه «نون خ» فاش کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتفاقی که «تانیا» از پشت صحنه «نون خ» فاش کرد"، کلیک کنید.