آیا با توجه به هشدار هواشناسی ستاد بحران از قبل جلساتی با حضور شما تشکیل داده بود

آیا با توجه به هشدار هواشناسی ستاد بحران از قبل جلساتی با حضور شما تشکیل داده بود

به گزارش اکسیبو از خراسان، مجید دبیریان در صدوپانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد، در تذکری به شهردار مشهد اظهار کرد: از شهردار مشهد خواهشمندم پاسخگویی شفاف، حضوری و مکتوب در صحن علنی شورا داشته باشد؛ شما نیازی به رسانه های نیابتی که توسط مدیران شما شارژ می شوند، ندارید.

اکسیبو در خبری نوشت: رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت : اینکه می بینیم پاسخ های همکاران ما در برخی رسانه های نیابتی همراه با توهین است، واقعا زیبنده شما و تیم شما نیست. البته برای ما مسلم بود و با این حاشیه سازی از وظایف خود کوتاه نخواهیم آمد، حتما مصمم تر خواهیم شد تا پیگیر موضوعات و مطالبات مردم باشیم و وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم.

دبیریان ادامه داد: در اطراف شما برخی به این شهرت دارند که در فضای مجازی توهین و تحقیر کنند و این بر کسی پوشیده نیست. کسی حرف های آن ها را باور نخواهد کرد.

رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: تذکر بعدی من در خصوص اتفاق اخیر و سیل در مشهد است. آیا با توجه به هشدار هواشناسی ستاد بحران از قبل جلساتی با حضور شما تشکیل داده بود؟ به ظاهر ترک فعل هایی صورت گرفته است. لطفاً تعداد جلسات، برنامه ها و هماهنگی های انجام شده را برای ما بفرستید؛ زیرا اخباری به ما رسیده که هیچ جلسه ای تشکیل نداده اید.

در ادامه حسن منصوریان، رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد در تذکری به شهردار مشهد تصریح کرد: در سال گذشته شهرداری مشهد مسیولیت انتخابات را بر عهده گرفت. با توجه به اینکه شهرداری وظیفه های سنگینی بر دوش دارد، امسال با توجه به انتخابات دیگری که پیش آمده از شما خواهشمندم به وظایف خود رسیدگی کنید و پیشتیبان باشید. ما به پیمانکاران بدهی داریم، آن ها مطالبه خود را می خواهند و وظیفه شهرداری رسیدگی به مطالبات آن ها است.

در بخش دیگری از جلسه مجید نژادحسین، رییس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد در تذکری به شهردار مشهد گفت: سامانه وی آر مشکلاتی دارد، چرا این سامانه که از ابزار نظارتی است باید مشکل داشته باشد؟ مدیریت کال ها و مسیل ها را داشتیم که از چارت حذف شده است. دلیل این اقدام این بود که ما 40 کال و مسیل در مشهد داریم و با توجه به اتفاق اخیر یک نفر حضور نداشت آن را کنترل کند.

وی خاطرنشان کرد: تذکر بعدی من در این خصوص است که چرا کلان پروژه بی آرتی توس که باید در سال جاری به اتمام برسد، برای سال آینده برنامه ریزی شده است؟ سرفاصله خط 27 و برخی خطوط حدود 30 دقیقه است، با توجه به اینکه مجوز دریافت 500 دستگاه اتوبوس را داده ایم، این سرفاصله زیبنده مشهد نیست. با این معاونت عمران ضعیف به جایی نخواهیم رسید.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیا با توجه به هشدار هواشناسی ستاد بحران از قبل جلساتی با حضور شما تشکیل داده بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیا با توجه به هشدار هواشناسی ستاد بحران از قبل جلساتی با حضور شما تشکیل داده بود"، کلیک کنید.